5% korting op bestellingen van boven de €25. Code: WKD5    00 dagen 00 uren 00 minuten 00

Ontmoet ons team

Sara Gandia

Sara Gandia


(Head of Administration)

E-mail: sara@enveseur.es
Telefoonnummer: +34 669 392 628

Adrian Rubinowicz

Adrian Rubinowicz


(Addetto vendite e assistenza al cliente)

E-mail: adrian@enveseur.es

Maria Hladova

Maria Hladova


(Sales Assistant)

E-mail: maria@enveseur.es

Nuria Palau Juvé

Nuria Palau Juvé



E-mail: nuria@enveseur.es

Tanja Grosser

Tanja Grosser


(Sales Assistant)

E-mail: tanja@enveseur.es

Ewa Jurczak

Ewa Jurczak


(Sales Assistant)

E-mail: ewa@enveseur.es

Markus Silbernagl

Markus Silbernagl



E-mail: markus@enveseur.es

Judith Koolloos

Judith Koolloos



E-mail: judith@enveseur.es

Dóra Tamás

Dóra Tamás


(Sales Supervisor)

E-mail: dora@enveseur.es

José Silva



E-mail: jose.silva@enveseur.es

Elena Rodríguez Ortiz


(Sales Assistant)

E-mail: elena@enveseur.com

Jorge Amadeu Martins de Abreu

Jorge Amadeu Martins de Abreu


(Print Operator & Sales Assistant)

E-mail: jorge@enveseur.es

Marc Sabater

Marc Sabater



E-mail: marc@enveseur.es

Marc Bosque

Marc Bosque


(Print & Design Operator)


Dario Rafeli

Dario Rafeli


(General Manager)

E-mail: dario@enveseur.es

Amparo Atienza Villareal


(Shopping Assistant)


Noemi Melero Diaz

Noemi Melero Diaz


(Accountant)

E-mail: noemi@enveseur.es

Keith Gallacher

Keith Gallacher


(Warehouse Manager)


Sergi Ortega Nicolau

Sergi Ortega Nicolau




Jose Luis Rodriguez Jimenez

Jose Luis Rodriguez Jimenez




Martin Kubecek

Martin Kubecek




Estela Rodríguez García

Estela Rodríguez García




Badreddin  Boudouma El Haddad

Badreddin Boudouma El Haddad


(Packager)


Oana Bogdan


(Picker)


Enric Astorga




Alex Barragan

Alex Barragan


(IT Technician)

E-mail: alex@enveseur.es

Rubén Martínez Fret

Rubén Martínez Fret


(IT Technician)

E-mail: ruben@enveseur.es

Jordi Raventós

Jordi Raventós


(Marketing Manager)

E-mail: jordi@enveseur.es

Andry Reyes

Andry Reyes


(IT Technician)

E-mail: andry@enveseur.es

Miriam Rodriguez

Miriam Rodriguez


(Marketing coordinator)

E-mail: miriam@enveseur.es

Joel Chacón



E-mail: joel@enveseur.es

Sandra Ripollés

Sandra Ripollés


(Graphic Designer & Photographer)

E-mail: sandra@enveseur.es

Iris López




Tamara Gonzalez

Tamara Gonzalez


(Compliance and HR Officer)